BERKEN YAPI İNŞAAT TAAHÜT

 


logo


BERKEN YAPI İNŞAAT temelleri 2005 yılında İstanbul merkezli olarak atılmış olup, esas olarak inşaat sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. İnşaat Taahhüt faaliyetlerinin başlangıcından bu yana yüksek teknoloji ürünleri ile birçok  proje ile adını duyurmuştur.

Uyguladığı projelerin bir diğer ortak özelliği ise en ince ayrıntısına kadar üst düzey kalite standartlarına sahip olması, sadece görünüm itibarı ile değil, malzeme ve uygulama kalitesi olarak da benzersiz olmasıdır.


BERKEN YAPI İNŞAAT faaliyetlerini, gerçekleştirdiği  Projelerin başarı seviyesi ile Yurt içinde kaliteli iş yapan İnşaat Firmaları arasındaki yerini  kazanmıştır. Teknolojik ve idari altyapısı, inşaat sektöründeki itibarlı pozisyonu, tecrübeli teknik ve idari personeli  ile İnşaat sektöründe faaliyet göstermektedir.

 


Şirket ana faaliyet alanları aşağıdaki şekilde sıralanmaktadır:●  Isı yalıtım Uygulamaları

●  Su Yalıtımı Uygulamaları

●  Çatı Uygulamaları

●  Cephe kaplamaları ve boyaları, 
●  Alçı Boya Uygulamaları 

●  Kara sıva Uygulamaları
●  Şap ve hazır beton uygulamaları
●  Karo Epoksi Zemin Kaplamaları
●  Bina Renovasyon ve Proje İşleriBERKEN YAPI İNŞAAT yukarıda kısaca değinilen kabiliyetleri ile fizibilite çalışmalarından yüksek teknoloji gereksinimli anahtar teslim yaşam alanları projelerine kadar her türlü müteahhitlik işini büyük bir başarı ile gerçekleştirecek kapasitededir. Başarılarla dolu geçmişi, liderlik ve güvenilirliğin sembolü haline gelen ismi, BERKEN YAPI İNŞAAT önümüzdeki dönemdede büyük çaplı projelerde oynadığı lider rolüne aynı hızla devam edeceğinin en büyük kanıtıdır.