s
ISI YALITIMI

 

isi-yalitimi

Yaşam kalitesinin tadına varın


Yüksek konfor ve sağlıklı mekânlar: Bu nitelikler bir “konutun” gerçek bir “yuvaya” dönüşmesini sağlayan unsurlardır, bu şekilde dört duvar arasında kendimizi gerçekten iyi hissederiz. Bu niteliklere en önemli katkıyı sağlayan etken ise mükemmel bir ısı yalıtımıdır. Çünkü ancak bu şekilde dengeli sıcaklık seviyeleri elde etmek mümkündür, böylece mekân sıcaklığı tüm mevsimler boyunca dengelenmiş ve korunmuş olur.

 


isi-yalitimi

Mükemmel Uyumluluk


İnsanlarda giysi ne denli önemliyse, binalarda da uygun ısı yalıtım sistemi o denli büyük önem taşır. Berken Yapı size her zaman doğru sistemi sunar. Weber ürünleri, müstakil konutlar olsun, yüksek yapılar olsun geniş bir yelpazede tüm bina cephelerinde, alt yüzeyler ve yapısal gerekler ile her zaman mükemmel bir uyum sağlar. Tüm Weber sistemleri ve sistem bileşenleri, ETAG testinden geçmiş olup birçok özellikleri ile yasal norm ve yönetmeliklerde şart koşulan teknik gereksinimlerin de üzerinde performansa sahip ürünlerdir.

 

 

isi-yalitimi

Dayanıklı ve Güvenli


Weber Isı Yalıtım Sistemi evinizi koruyucu bir manto gibi sarar. Böylece tüm duvar yapıları, farklı hava koşullarına karşı korunur. Sıcaklık farkından doğan tüm gerilimler dengelenmiş ve cephe üzerindeki çatlaklar önlenmiş olur.


 


Minimum Enerji Maliyeti


Soğuk mevsimlerde ısınma maliyetlerini düşürerek, sıcak mevsimlerde ise klima ihtiyacınızı ortadan kaldırarak iki yönlü enerji tasarrufu yapmanıza olanak sağlar. Konutunuz üzerinde yapacağınız ısı yalıtımı tadilatı ile enerji maliyetlerinden %50’yi aşan oranlarda tasarruf edebilirsiniz. Hatta, pasif enerji veya sıfır enerji standartlarına uygun inşa edilen yeni yapılarda, işletme giderleri çok daha düşük düzeylere indirilebilmektedir.


 

isi-yalitimi

Daha Düşük İnşaat Maliyeti


Tasarruf öncelikle planlama aşamasında başlar: Weber dış cephe ısı yalıtım sistemi uygulanan yapılarda, makul seviyede yalıtım değerlerine ulaşılması gerektiğinde, monolitik yapı tarzları ile karşılaştırıldığında önemli oranda maliyet avantajları sağlanır. Böylece henüz inşaat aşamasında tasarrufa başlar, daha sonra da ömür boyu enerji giderlerinden tasarruf edersiniz.Mekandan Kazanın


Weber Dış Cephe Yalıtım Sistemleri sayesinde yeni yapılarda ilave hacimler yaratılır. Weber dış cephe ısı yalıtımı sistemleri ile birlikte daha dar boyutta tuğlalar kullanabilirsiniz, böylece dışarıda kalan ısı yalıtımı duvar yapısı hesaplamalarına katılmamış olur. Taban alanı 200 m² olan bir mekânda yaklaşık 4 m² alan kazanılmaktadır. Bu, özellikle her bir metrekarenin önemini bilen yatırımcıların değerini çok iyi bildiği bir avantajdır.

 

 

Berken Yapıyı Seçmeniz İçin 10 Neden !!!


● Projeleriniz için Teknik Destek ve keşif hizmeti sağlar.

●Teknolojik ve idari altyapıya sahiptir.

● Sertifikalı Uzman ekipleri ile faalit göstermektedir.

● Uygulamasını yaptığımız binalarda Her mevsimde konforlu mekân iklimi sağlanır.

● Yeni yapılarda bir ömür boyu enerji maliyetlerinden tasarruf edilir.

● Duvar yapılarının çatlaklara ve çevre etkilerine karşı korunması sağlanır.

● Doğru uygulama tekniği ile Daha uzun ömürlü cepheler elde edilir.

● Binanızın değeri artar.

● ETAG 004 standardına uygun test edilmiş sertifikalı ürünler kullanılır.

● Kullanılan tüm ürünler TSE ve CE belgelidir.