PROJE RENOVASYON

 

renovasyon

Renovasyon Nedir ?

 

İngilizce anlamı renewation olan terim aslen bir Mimarlık terimidir. Türkçe’miz deki anlamı ise bir yapının belli kısımlarının korunarak yenilenmesi anlamında kullanılmaktadır.

 

Berken Yapı olarak bizler, çözüm ortağı ekiplerimizle birlikte sahip olduğunuz binanın tamamını ya da belli bölümlerini isteğiniz doğrultusunda yeniliyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Örneğin sahip olduğunuz daire, villa ya da ofisinizin konseptini değiştirmek istiyorsunuz. Bunun için profesyonel bir yardıma ihtiyacınız var. İşte tam bu sırada firmamız yanınızda oluyor. 

Bünyemizdeki mimar ve mühendis kadromuzla önce yerinizde sizi ziyaret ediyor ve istemiş olduğunuz konsepti belirliyoruz. Sonra iç mimarımızla birlikte bu konsepti size 3 boyutlu bilgisayar ortamında sunuyoruz. Varsa yapmak istediğiniz son değişiklikleri de konsepte ilave ettikten sonra uygulama safhasına geçiyoruz. Vermiş olduğumuz termin süresinde gerekli olan renovasyon çalışmasını tamamlayarak sizi hayalinizdeki konseptle buluşturuyoruz.

 

Berken Yapı olarak ayrıca dairenizin, villanızın, ofisinizin, apartman ya da sitenizin tüm tadilat ihtiyaçlarına da çözüm ortağı oluyoruz. Elektrikten suya, boyadan havuz tadilatına kadar tüm konularda sizin yanınızdayız.

 

renovasyon